GIANT DAYS #13 (SPRAWDŹ)

Małgorzata Chudziak, Egzaltowana: Giant Days tom 13 to kolejny solidny kawał komiksu. Zabawne przygody z boiska do krykieta przeplatają się z tymi smutniejszymi i poważniejszymi momentami. Wyważenie było jednak idealne. Najbardziej martwi mnie, że zbliżamy się do finału serii, bowiem kolejny album będzie finałowym. Aż trudno w to uwierzyć! Mam nadzieję, że pożegnanie z bohaterkami będzie ciepłe i wzruszające, a nie, że scenarzysta namiesza w fabule na kilka stron przed metą. Tak czy siak, na pewno chwycę po ostatni tom!

 

JAZZ MAYNARD #3 (SPRAWDŹ)

Maciej Skrzypczak, KZet: Trzeci tom „Jazza Maynarda” kończy przygodę naszego muzyka. To bardzo dobra historia i solidne zakończenie serii. Zarówno pod względem scenariusza, jak i rysunków komiks stoi na bardzo wysokim poziomie i z pewnością warto się z nim zapoznać.

 

OBLIVION SONG #4 (SPRAWDŹ)

Maciej Skrzypczak, Czytamy Komiksy: Pomimo, że czwarty tom serii "Oblivion Song" pcha fabułę do przodu, to niespecjalnie potrafi zaskoczyć. Mimo wszystko jestem ciekaw jak potoczą się losy Nathana Cole'a i innych postaci. Do końca historii zostały nam jeszcze dwa tomy. Kto wie, może Robert Kirkman trzyma jeszcze jakiegoś asa w rękawie?

 

TORPEDO 1976 #2 (SPRAWDŹ)

Łukasz Świniarski, Dobry Horror: To komiks dla fanów serii, ale nie jest tak mocny jak wcześniejsze części. Mimo to, warto dać mu szansę i zobaczyć, jak Luce Torelli radzi sobie na emeryturze.

 

LADIES WITH GUNS (SPRAWDŹ)

Daria Rogut, Grapodpada: Taka 30-minutowa lektura może pozostawić czytelnika z poczuciem niedosytu, ale twórcy postarali się, by tom pierwszy mógł stać na własnych nogach i stanowił zamkniętą historię, którą można kontynuować, ale nie trzeba. Ja zdecydowanie chętnie sięgnę po kolejną odsłonę serii, by bliżej poznać bohaterki.