Wygląda na to, że Margot Robbie („Suicide Squad”, „Birds of Prey”) coraz silniej brata się z komiksowym medium. Należąca do niej firma producencka LuckyChap Entertainment jakiś czas temu odkupiła od MGM prawa do ponownej adaptacji kultowego komiksu „Tank Girl” Alana Martina (scenariusz) i Jamiego Hewletta (rysunki), co potwierdza sam scenarzysta. Mimo, że informacja wypłynęła teraz, to projekt jest w trakcie realizacji już od kilku miesięcy.

Oryginalna seria z przygodami Tank Girl składa się z trzech tomów i opowiada o tytułowej antybohaterce, która przemierza pustynne rubieże futurystycznym czołgiem i stawia czoła totalitarnym korporacjom, najemnym łowcom głów, sektom, przestępcom, ale też ładowi, porządkowi, australijskiemu stylowi bycia, mediom czy przepisom ruchu drogowego. Pozycja obowiązkowa. Seria komiksowa, która ani trochę się nie starzeje.

Komiks po raz pierwszy został zekranizowany w 1995 r., za reżyserię odpowiadała Rachel Talalay, a w obsadzie znaleźli się m.in. Lori Petty (Tank Girl), Naomi Watts (Jet Girl), Ice T (T Saint) i Malcolm McDowell (Kesslee).