Miło nam poinformować, że nasz redaktor naczelny, Krzysztof Ostrowski, został nominowany do Śląkfy 2018, nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki, w kategorii Wydawca/Promotor Roku.

Nominację tak uzasadnił Piotr W. Cholewa: Non Stop Comics to wydawnictwo raczej młode (pierwsze publikacje to jesień 2017), ale nawet przez ten krótki okres dało się poznać z wyczucia i jakości dobieranych do tłumaczenia komiksów. Czy to „The Goon”, klasyczna „Tank Girl”, „Monstressa” czy hiszpański „Torpedo” – są to komiksy świetne, zarówno pod względem grafiki, jak i scenariusza. W zeszłym roku wydawca otrzymał nagrodę Komixus na zeszłorocznym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Z nadzieją, że ta godna podziwu działalność będzie trwała dłużej, ale przede wszystkim ze względu na znakomity poziom uzyskany w jakże krótkim czasie, z przyjemnością nominuję Krzysztofa Ostrowskiego z Non Stop Comics do nagrody Śląkfa.

Pozostałe nominacje można podejrzeć tutaj. Nagrody tradycyjnie zostaną wręczone na Seminarium Literackim ŚKF (21-23 czerwca).