LASTMAN #7 (SPRAWDŹ)

Przemek Pawełek: Dla tych co znają serię - pewniak, zero zawodu. Dla tych co nie znają - no kurde, jak to nie znacie??? Koniecznie nadrobić! #znakjakościGonza po wsze czasy. Szymon Holcman rzecze z tyłu okładki 'LastMan w serduszku na zawsze!' i to jest najprawdziwsza prawda.

Tomasz Miecznikowski, BadLoopus: “LastMan” wciąż jest sexy, nawet mimo dramatów, których doświadczali wszyscy bohaterowie. Sprawdzają się również ci nowi, szczególnie epizodyczni. No ale wszyscy i tak czekają na wyjaśnienie losu Adriana i cóż…sami zobaczycie. A już ostatnia scena komiksu, to jest dopiero ogień! I znowu trzeba będzie czekać niecierpliwie na kontynuację…

 

DEADLY CLASS #8 (SPRAWDŹ)

Tomasz Drozdowski, Movies Room: Rick Remender to jeden z ciekawszych współczesnych scenarzystów i Non Stop Comics nie przestaje nam o tym przypominać. W przypadku Deadly Class słusznie, bo autor pomysł na serię ma i jestem ciekaw finału, zwłaszcza, że najświeższe przygody Marcusa to skoki po różnych, niejednokrotnie odległych latach jego działalności. Tymczasem Deadly Class tom 8: Nigdy nie wracaj to nie tylko świetny zwrot fabularny, ale też przypomnienie, że to seria jednocześnie ostra i rebeliancka, ale i znajdująca miejsce dla rozwoju swoich bohaterów, wykutych z solidnych materiałów. I jedna z tych, na których kolejne tomy czekam najbardziej.

 

FEAR AGENT #4 (SPRAWDŹ)

Radosław Frosztęga, PopKulturowy Kociołek: Solidna dawka akcji i humoru, która zdecydowanie powinna zachwycić każdego fana serii Fear Agent i zapewnić mu chwilę intensywnej rozrywki. Teoretycznie po album może sięgnąć każdy, nawet jeśli nie miał jeszcze okazji prześledzić losów Fear Agenta.

 

DIE #3 (SPRAWDŹ)

Radosław Frosztęga, PopKulturowy Kociołek: Album Die #3: Wielka gra jest więc godnym kontynuatorem serii, która z kolei warta jest polecenia każdemu miłośnikowi dobrze napisanego fantasy. Jeśli ktoś do tego lubi „gry” to tytuł momentalnie powinien go zachwycić.

 

SZUMOWINA #1 (SPRAWDŹ)

 

DEPARTAMENT PRAWDY #1 (SPRAWDŹ)

Tomasz Kuzia, Fakt: Ten komiks to mieszanka paradokumentu, psychologicznego thrillera i science fiction w stylu "Archiwum X". Scenariusz Tyniona umiejętnie dopełniają rysunki Martina Simmondsa. Czuć w nich szaleństwo, psychiczną niepewność i ciągłe balansowanie na granicy tego, co jest prawdą, a co fałszem. Krótko mówiąc, Tynion i Simmonds stworzyli potwora. Ich opowieść porusza i napawa lękiem, bo wystawia nas na ciągłą próbę i zmusza do szukania odpowiedzi na pytanie: w co wierzę?

 

MASKA #1 (SPRAWDŹ)


Tomasz Kuzia, Fakt: Komiks Johna Arcudiego to historia o szaleństwie idącym w parze z władzą. Owszem, jest w niej dużo przemocy, ale trudno, żeby było inaczej. Bo "Maska" pokazuje, do czego zdolny jest polityk, generał, policjant, bankier czy nawet zwykły człowiek, gdy prawo przestanie go obowiązywać.

 

BOSKA KOMEDIA OSCARA WILDE'A (SPRAWDŹ)

Jarosław Drożdżewski, Sztukater: „Boska komedia...” To jak na portfolio Non Stop Comics album dość nietypowy. Nietypowy i zapewne taki, który nie jest przeznaczony dla każdego. Jednocześnie też miłośnicy literatury jako takiej sięgając po niego, zapewne będą zachwyceni. Wielowymiarowy, dobrze napisany i pięknie zilustrowany w doskonały sposób oddaje, to kim był Oskar Wilde, jak tworzył i z czym się mierzył w życiu.

 

MONSTRESSA #6 (SPRAWDŹ)

Daga Brzozowska, Poltergeist: Przysięga to niezły album. Jest kilka potknięć – jakby Liu nie radziła sobie z dużą liczbą postaci na raz, a Takeda ze scenami akcji – ale poza tym trzyma poziom. Na dodatek rozwój wydarzeń sugeruje, że powoli zbliżamy się ku końcowi tej opowieści: wszystkie wątki się łączą, przynajmniej geograficznie, bohaterowie się zbierają, a atmosfera się zagęszcza. Zdecydowanie nadal jest to świetnie pomyślane fantasy, po które warto sięgnąć.